AKTUÁLNE

Milí priatelia …ďakujeme Vám za krásny rok 2019 , plný nových priateľstiev a zážitkov s našími 4nohými kamarátmi .. ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili a vďaka ktorím sme mohli opäť vylepšiť jazdecké a životné podmienky koníčkov aj jazdcov ..budeme radi, ak nás podporíte darovaním 2-3 % z Vaších daní aj tento rok ..pre bližšie info alebo tlačivá nás neváhajte kontaktovať ĎAKUJEME ..

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby (3)

Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_tlacivo 01-2019 (1)

2 % Budička

2 % Budička

 

Leto 2020  … Jazdecký tábor o koňoch a s koňmi .. pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať (; ..tešíme sa na Vás

Jazdecky tabor tabor s konmi

Jazdecky tabor tabor s konmi

 

Milí jazdci. Dovoľujeme si Vás informovať, že tento rok máme v pláne zorganizovať u nás v areály prípravný kurz na zvládnutie skúšok základného výcviku jazdca. Čas uvedený v tejto udalosti je len orientačný. Avšak tento kurz by sme chceli uskutočniť približne v mesiaci apríl / pre presnejšie termíny a podmienky nás, prosím, kontaktujte / .

Kurz je určený pokročilým jazdcom. Nakoľko si zakladáme na kvalitnej výučbe v priebehu konania kurzu, kapacita je obmedzená a to maximálne 4ria jazdci.

V prípade veľkého záujmu je možné otvoriť aj viac kurzov.

Po absolvovaní kurzu, nie je vylúčené, že sa v našom areály uskutoční oficiálna skúška základného výcviku jazdca (to len za predpokladu, že naplníme minimálny počet potrebný na zorganizovanie skúšky).

Ak by ste mali záujem sa tohto kurzu zúčastniť, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Váš tím Budička :-)))

14457517_1142277842518342_9098507572335349373_n

 

Od septembra  prebiehajú v našej jazdeckej škole “ Jazdecké krúžky “ pre začiatočníkov aj pokročilých. Stretávame sa 1x týždenne a okrem jazdenia sa učíme aj všetko, čo je dobré vedieť o starostlivosti o tieto krásne zvieratá /  správna starostlivosť o kone, kŕmenie, ošetrovanie, vodenie, lonžovanie a pod. /

Jazdecká škola

Jazdecký krúžok